Pracovně-personální právo v praxi 2011


Připravili jsme pro Vás konferenci, která je zaměřena na Pracovně-personální problematiku. V dnešní době se tato problematika stává stále častějším diskutovaným tématem. Zúčastněte se konference, která se koná 24. března 2011, Štěpánská 33, Praha 1, a dozvíte se o této problematice důležité informace.

První blok konference: Generální partner představí novelu Zákoníku práce, která byla projednávána v legislativní nouzi a predikci dalších připravovaných změn. Advokátní kancelář Gürlich & Co. s. r. o., která se stala advokátní kanceláří roku 2010, se věnuje výhradně Pracovnímu právu. Na diskuzním fóru Pracovně-personální právo v praxi 2011 poukáže na praktické dopady na řešení firemních financí, které s touto problematikou úzce souvisí.

Druhý blok konference: Na konferenci vystoupí generální ředitelka významné personální společnosti ManPower s. r. o. Jaroslava Rezlerová, která se zaměří na nezaměstnanost z právního hlediska, řešení při sporech se zaměstnanci, nárok na odstupné či akreditace pracovního týmu. Jednotliví přednášející pro Vás mají připravenou šedesáti minutovou prezentaci, po které bude vždy následovat panelová diskuze s auditorem.

Na konferenci budete mít příležitost řešit Vaše konkrétní dotazy, modelové situace, navázat důležité obchodní kontakty a v neposlední řadě se dozvíte řadu cenných informací o Pracovně-personální problematice.

Akce se koná 24. března 2011 od 09:00 v samém centru ve Štěpánské ulici v Praze 1, hotel Majestic Plaza. Akční cena vstupenky: 800 Kč za osobo nebo 1.400 Kč za dvě osoby včetně občerstvení. Váš automobil máte možnost zaparkovat v hotelových garážích. Těšíme se na Vás.

Linda Kalašová

Infodeska.cz