Seznamte se s novelou zákoníku práce 2012


Kreativní společnost Malota Production s.r.o. zajišťující významný server mKonference.cz pořádá akci týkající se novely zákoníku práce, která vešla v platnost 1. ledna 2012. Pokud Vás zajímají změny, které novela přináší, zveme Vás na odbornou konferenci.

Na konferenci, která proběhne 19. ledna 2012 v pražském hotelu Majestic Plaza – ulice Štěpánská 33 od 08:30 hodin, se podrobně seznámíte s hlavními změnami, které novela zákoníku práce přináší a to včetně konkrétních příkladů z praxe. Jste-li prosperující společnost, která se chce a zároveň nutně potřebuje v pracovním právu orientovat, zakupte si již nyní vstupenky. Na konferenci se budou probírat témata, jako jsou dohoda o provedení práce, odstupné, vztahy mezi pracovním právem a občanským zákoníkem a další pod vedením největších odborníků ve svém oboru.

Jak se dotkne novela Vašeho podnikání?

Novela zákoníku práce se dotkne všech, kteří podnikají či pracují na dohodu o provedení práce. O všech důležitých změnách týkajících se pracovního práva se dozvíte od pana JUDr. Richarda Gürlicha, který vede vlastní Advokátní kancelář Gürlich & Co. Ve svém přednesu se zmíní o odstupném a jeho optimalizaci, vztazích občanského zákoníku k pracovnímu právu, o zaměstnaneckých benefitech, stravenkách či 13. a 14. platech.
Paní inženýrka Renata Mládková ze společnosti 3win Consulting, spol. s r.o. přispěje svou odbornou přednáškou o tom, jak efektivně spojit personální a procesní audit ve společnosti.

Nejen obohacující informace …

Součástí odborné konference bude rautové občerstvení. Lahodné pokrmy budou sestaveny tak, aby si přišel na své každý účastník akce. Poté co se hosté nasytí, bude program konference pokračovat přednáškou o správné volbě velkých korporací či kde vybrat správného Interim Managera. Slova se ujme pan inženýr Luděk Pfeifer, partner ze společnosti M. C. TRITON, spol. s r.o.

Dalším významným vystupujícím se stane pan Erik Matouš (EMPI Poradenství), který pohovoří o psychologii HR a jejich skrytých zákoutích (charakteristik, vývoj, vzdělání, testování). V závěru konference proběhne hromadná diskuze mezi účastníky a řečníky setkání.

Konference se uskuteční pod vedením manažera projektu Davida Zábrže, který dodává jednoduchou indicií „neznalost zákona neomlouvá a pro zákoník práce to platí dvojnásob“. Všichni jste srdečně zváni, více informací můžete nalézt na www.mKonference.cz nebo přímo kontaktujte na david.zabrz@mkonference.cz.

Linda Kalašová

Infodeska.cz